Vitaminity Wyglad, Wzrost Włosów, Apple Extract Hair Complex PLUS Suplement 60kaps

Nowy

 • kapsułki odporne na kwasy żołądkowe, ważne składniki docierają do jelita
 • ekstrakt z jabłek Kampania Annurca ChOG wzbogacony o dodatkowy ekstrakt jabłkowy miareczkowany 4% w procyjanidynie B2, ekstrakty roślinne z pokrzywy i skrzypu polnego
 • Przeciwdziała wypadaniu włosów stymuluje ich odrost
 • wspomaga proliferację komórek opuszkowych poprzez wydłużenie fazy anagenu cyklu mieszków włosowych

Więcej szczegółów

Zamów teraz, wysyłka DZISIAJ za
Nie czekaj, zamów teraz!

135,00 zł

Więcej informacji

VITAMINITY to włoska marka specjalizująca się w produkcji najlepszych i najskuteczniejszych suplementów diety, witamin, minerałów i aminokwasów.

 • Od ponad 15 lat firma Vitaminity angażuje się w szerzenie kultury zdrowego odżywiania oraz świadomej i najwyższej jakości suplementacji.
 • Zespół Vitaminity składa się ze specjalistów w dziedzinie biologii, żywienia, nutraceutyków i chemii organicznej.
 • Vitaminity i jego zespół pozostają cały czas zaangażowani w badania i rozwój, dobierając składniki wyłącznie o udowodnionej skuteczności.
 • Vitaminity Italy - wybiera wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce od wykwalifikowanych i certyfikowanych dostawców. Wszystko po to, aby zaoferować tysiącom klientów na całym świecie wysokiej jakości suplementy diety.
 • Produkcja Made in Italy, Naturalne i Certyfikowane składniki

Vitaminity Apple Extract Hair Complex 60kaps.

 • suplement diety na bazie suchego ekstraktu z jabłek Kampania Annurca ChOG wzbogacony o dodatkowy ekstrakt jabłkowy miareczkowany 4% w procyjanidynie B2
 • ekstrakty z pokrzywy
 • ekstrakty z skrzypu polnego
 • przeciwdziała wypadaniu włosów i stymuluje ich odrost
 • wspomaga proliferację komórek opuszkowych poprzez wydłużenie fazy anagenu cyklu mieszków włosowych
 • zwiększa zdrowie, siłę i odporność włosów.
 • kapsułki odporne na kwasy żołądkowe, ważne składniki docierają do jelita

Vitaminity Apple Extract Hair Complex Plus to nowy suplement diety z linii Vitaminity na bazie suchego ekstraktu procyjanidyny z jabłka Annurca z Campania ChOG z dodatkiem dodatkowego ekstraktu jabłkowego miareczkowanego do 4% w procyjanidynę B2, czyli najważniejszy składnik aktywny przeciwdziałający łysieniu i wspomagający prawidłowy wzrost/odrost włosów.

Autorytatywne i niedawne badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Federico II w Neapolu, opublikowane w czasopiśmie Journal ofmedical food, faktycznie zidentyfikowało składnik o nazwie PROCIANIDIN B-2 w ekstrakcie z jabłek Annurca: ten składnik występuje w wysokim stężeniu w odmianie jabłek Annurca, zdecydowanie wyższy niż w przypadku innych odmian jabłek.

Procyjanidyna B-2 jest substancją znaną w literaturze ze swojego działania na cebulki włosa, w szczególności jako promotor proliferacji komórek opuszkowych, a zatem zdolną do przedłużania fazy anagenu cyklu mieszków włosowych.

Apple Extract Hair Complex Plus, oprócz ekstraktu jabłkowego Annurca z Kampanii, zawiera również inne ekstrakty roślinne, które dodatkowo wzmacniają działanie trychologiczne, a mianowicie:

 • Suchy ekstrakt jabłkowy miareczkowany do 4% w procyjanidynie B2, ponieważ procyjanidyna B2 jest najważniejszym składnikiem aktywnym ekstraktu jabłkowego Annurca Campana ChOG, dodano znaczną ilość kolejnego ekstraktu jabłkowego o wysokiej zawartości procyjanidyny B2, tj. składnik, który jest dodawany do już obecnego w ekstrakcie z jabłka Annurca, wzmacniając jego działanie.
 • Suchy ekstrakt z korzenia pokrzywy miareczkowany 0,4% w betasitosterolu. Pokrzywa jest również szeroko stosowana w dziedzinie fitoterapii, dzięki swoim właściwościom. W rzeczywistości roślinie tej przypisuje się właściwości moczopędne i przeciwzapalne; jak również jest uważana za ważną pomoc w przeciwdziałaniu łagodnemu przerostowi prostaty i wypadaniu włosów
 • Ekstrakt suchy ze skrzypu polnego miareczkowany 3% na krzemionce. Skrzyp jest naturalnie bogaty w minerały, takie jak krzem, wapń, magnez i potas oraz w inne substancje, takie jak saponiny, flawonoidy i garbniki. Dzięki obecności tych soli mineralnych, w wysoce dostępnej dla naszego organizmu formie molekularnej, skrzyp polny wspomaga remineralizację paznokci i włosów, utrzymując je w zdrowiu.
 • Kapsułki jelitowe użyte do produkcji Apple Extract Hair Complex Plus pozwalają na lepsze dostarczenie składników aktywnych, zwiększając tym samym ich biodostępność i skuteczność (kapsułki odporne na kwasy żołądkowe)

Składniki aktywne:

Suchy ekstrakt Jabłko Annurca z Kampanii IGP (Malus pumila Miller odmiana Annurca, Fructus)

Jabłko annurca lub melannurca to odmiana jabłka z Kampanii, którego ślady istnieją już od czasów przedrzymskich; Pochodzi z obszarów wiejskich Pozzuoli, dziś jest to ChOG uprawiana nieintensywnie.
Autorytatywne i niedawne badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Federico II w Neapolu, opublikowane w czasopiśmie Journal ofmedical food, zidentyfikowało składnik o nazwie PROCIANIDIN B-2 w ekstrakcie z jabłek Annurca: ten składnik występuje w wysokim stężeniu w odmianie jabłek Annurca, znacznie wyższym niż w innych odmianach jabłek.
Procyjanidyna B-2 jest substancją znaną w literaturze ze swojego działania na cebulki włosa, w szczególności jako promotor proliferacji komórek opuszkowych, a zatem zdolną do przedłużania fazy anagenowej cyklu mieszków włosowych poprzez zwiększenie biosyntezy keratyny i stymulację komórki macierzystej zewnętrznej osłonki korzenia. Efekty wynikałyby z działania przeciwutleniającego i przeciwzapalnego oraz z zaangażowania TGF-β i przeciwapoptotycznych kinaz MAPK/ERK.

W badaniu opublikowanym przez Federico II University of Naples, ekstrakt ten został przetestowany w randomizowanym badaniu z placebo z udziałem 250 ochotników, u których wystąpiło umiarkowane łysienie, potwierdzając jego skuteczną skuteczność w stymulowaniu odrastania włosów i zwiększaniu masy/grubości obecnych włosów: liczby podane w badaniu stwierdzają, że po przyjęciu 800 mg/dzień ekstraktu z jabłek Annurca w ciągu 60 dni nastąpił około dwukrotny wzrost liczby włosów na cm2 skóry oraz wzrost o prawie jedną trzecią masy włosów i ich zawartość keratyny. Należy zaznaczyć, że nie odnotowano żadnych skutków ubocznych

Ekstrakt suchy z jabłek (Malus domestica Borkh, Fructus) miareczkowany 4% proantocyjanidyną B2
Ponieważ proantocyjanidyna B2 jest substancją znaną w literaturze ze swojego działania na cebulki włosa, w szczególności jako stymulant proliferacji komórek opuszkowych, a zatem zdolną do przedłużania fazy anagenowej cyklu folikularnego, znaczna ilość ekstraktu jabłkowego procyjanidyny B2, tj. 4%. Ten dodatek prowadzi do znacznej nadwyżki substancji czynnej, która jest dodawana do tej już obecnej w ekstrakcie z jabłka Annurca, wzmacniając jego korzystne działanie.

Suchy ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urtica dioica L., radix) miareczkowany do 0,4% w betasitosterolu

Pokrzywa jest również szeroko stosowana w dziedzinie fitoterapii, dzięki swoim właściwościom. W rzeczywistości roślinie tej przypisuje się właściwości moczopędne i przeciwzapalne; jak również jest uważany za ważną pomoc w przeciwdziałaniu łagodnemu przerostowi gruczołu krokowego.
Działanie moczopędne i przeciwzapalne przypisuje się głównie liściom pokrzywy, a zwłaszcza zawartym w nich pochodnym kwasu kawowego. Kilka badań klinicznych przeprowadzonych na ten temat potwierdziło te właściwości rośliny. W szczególności badania te wykazały, że ekstrakty z pokrzywy wywierają działanie przeciwzapalne poprzez różne mechanizmy, takie jak hamowanie syntezy leukotrienów przez enzym 5-lipoksygenazę oraz hamowanie produkcji zapalnych prostaglandyn przez cyklooksygenazę.
Aktywność kontrastowa łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH) została potwierdzona, nawet jeśli dokładny mechanizm działania nie jest jeszcze znany
Badania in vitro potwierdzają, że ekstrakt z korzenia pokrzywy wykazuje powinowactwo i zdolność wiązania SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe) z jej receptorami obecnymi w tkance prostaty.
Jednak na poziomie prostaty występuje również hamujące działanie enzymu aromatazy, enzymu odpowiedzialnego za przemianę androgenów w estrogeny.

Ekstrakt suchy ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L., Herba) miareczkowany 3% na krzemionce

Skrzyp polny (Equisetum arvense) to roślina należąca do rodziny Equisetaceae i jest jedyną ocalałą z linii roślin, której historia sięga trzystu milionów lat. Jest powszechnie nazywany „skrzypem”.
Skrzyp jest naturalnie bogaty w minerały, takie jak krzem, wapń, magnez i potas oraz w inne substancje, takie jak saponiny, flawonoidy i garbniki. Dzięki obecności tych soli mineralnych, w wysoce dostępnej dla naszego organizmu formie molekularnej, skrzyp polny wspomaga remineralizację paznokci i włosów, utrzymując je w zdrowiu.

Składniki:

Ingredients (wersja oryginalna): Mela Annurca campana IGP (Malus pumila Miller, cultivar Annurca, Fructus) estratto secco, Mela (Malus domestica Borkh, Fructus) estratto secco titolato al 4% in proantocianidina B2, Ortica (Urtica dioica L., radix) radice estratto secco titolato allo 0,4% in betasitosterolo, Equiseto (Equisetum arvense L., Herba) estratto secco titolato al 3% in silice, maltodestrina. Involucro della capsula gastroresistente: idrossipropilmetilcellulosa.

Składniki (wersja tłumaczona): Jabłko Annurca z Kampanii CHOG (Malus pumila Miller, Annurcacultivar, Fructus) suchy ekstrakt, Jabłko (Malus domestica Borkh, Fructus) suchy ekstrakt miareczkowany na 4% w proantocyjanidynie B2, Pokrzywa (Urtica dioica L., radix) suchy ekstrakt miareczkowany na 0,4% w betasitosterolu, suchy ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense L., Herba) miareczkowany 3% w krzemionce, maltodekstryna. Otoczka kapsułki dojelitowej: hydroksypropylometyloceluloza.

(Tabela) Ilości dla maksymalnej zalecanej dziennej porcji (2 tabletki)


Dawkowanie:

Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek Apple Extract Hair Complex Plus dziennie, najlepiej poza posiłkami, popijając dużą ilością wody.

Ostrzeżenia: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy nie są przeznaczone jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Opinie

Napisz recenzję

Vitaminity Wyglad, Wzrost Włosów, Apple Extract Hair Complex PLUS Suplement 60kaps

Vitaminity Wyglad, Wzrost Włosów, Apple Extract Hair Complex PLUS Suplement 60kaps

 • kapsułki odporne na kwasy żołądkowe, ważne składniki docierają do jelita
 • ekstrakt z jabłek Kampania Annurca ChOG wzbogacony o dodatkowy ekstrakt jabłkowy miareczkowany 4% w procyjanidynie B2, ekstrakty roślinne z pokrzywy i skrzypu polnego
 • Przeciwdziała wypadaniu włosów stymuluje ich odrost
 • wspomaga proliferację komórek opuszkowych poprzez wydłużenie fazy anagenu cyklu mieszków włosowych

Napisz recenzję

lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com