Sposób użycia

Mikrowłókna FOCUS stworzone zostały z czystej 100% keratyny – jest to białko budujące ludzki włos. Dzięki naładowaniu elektrostatycznemu, mikrowłókna Focus bardzo mocno trzymają się we włosach.
 Po naniesieniu mikrowłókien włosy nabierają znacznej objętości i uzyskują naturalny wygląd. Focus, nawet z bliskiej odległości jest niezauważalny. 
Zastosuj nasze mikrowłókna i przekonaj się jak w ciągu 30 sekund możesz uzyskać gęstsze włosy, a przerzedzone miejsca nawet w dużym stopniu – znikają błyskawicznie.

Sposób użycia

Sposób użycia

3 proste kroki:

  1. Otwórz opakowanie mikrowłókien i trzymaj je około 10 cm nad głową. Delikatnie potrząśnij nad przerzedzonymi miejscami, by niewielka ilość mikrowłókien wniknęła we włosy.
  2. Ułóż fryzurę, możesz w tym celu użyć szczotki, grzebienia lub rozprowadzić mikrowłókna palcami. Staraj się je rozprowadzić równomiernie na przerzedzone włosy.
  3. Następnie użyj lakieru by wzmocnić przyczepność włókien (polecamy nasze oryginalne lakiery Focus fiber hold)

Mikrowłókna FOCUS w procesie produkcji zostały naelektryzowane, dlatego pozostają we włosach cały dzień i noc.

Mikrowłókna nie spadają, nie brudzą ubrań, wyglądają naturalnie na włosach.

Utrzymują się we włosach nawet przy silnym wietrze, deszczu i śniegu.

Można je łatwo usunąć przy użyciu dowolnego szamponu do mycia włosów (posiadamy w swojej ofercie również szampony i odżywki serii Focus skutecznie przeciwdziałające wypadaniu włosów).

Zalety FOCUS:

  • Mikrowłókna Focus nie błyszczą się na włosach.
  • Wyglądają całkowicie naturalnie.
  • Mikrowłókna Focus: mają optymalną wielkość i długość, są przycięte pod specjalnym kątem aby wyglądały i przyczepiały się do włosów w sposób trwały i naturalny. To efekt wieloletnich badań i udoskonaleń procesów produkcji.
  • Przy nakładaniu Focus-a, mikrowłókna nie wyczesują się i nie kołtunią, co zdarza się przy mikrowłóknach błyszczących, które trudniej poprawnie zastosować niż Focus. 
  • Mikrowłókna Focus bardzo mocno wczepiają się we włosy i nawet po kilku dniach noszenia mikrowłókien włosy wyglądają bardzo ładnie.
  • Są całkowicie w 100% naturalne