Vitaminity Przeciw Wypadaniu Włosów Anti-Sides Suplement 150kaps

Nowy

 • Suplement diety mający na celu przeciwdziałanie objawom i skutkom ubocznym przyjmowania leków anty-dht dzięki zawartości substancji m.in. proantocyjanidyn, ananasa, zielonej kawy i brzozy.
 • Minimalizuje objawy spowodowane zwiększonym estrogenem, takie jak ginekomastia, zatrzymywanie wody, złogi tłuszczu
 • Działanie drenujące i przeciwutleniające

Więcej szczegółów

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 15.07.2024 15:00

135,00 zł

Więcej informacji

VITAMINITY to włoska marka specjalizująca się w produkcji najlepszych i najskuteczniejszych suplementów diety, witamin, minerałów i aminokwasów.

 • Od ponad 15 lat firma Vitaminity angażuje się w szerzenie kultury zdrowego odżywiania oraz świadomej i najwyższej jakości suplementacji.
 • Zespół Vitaminity składa się ze specjalistów w dziedzinie biologii, żywienia, nutraceutyków i chemii organicznej.
 • Vitaminity i jego zespół pozostają cały czas zaangażowani w badania i rozwój, dobierając składniki wyłącznie o udowodnionej skuteczności.
 • Vitaminity Italy - wybiera wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce od wykwalifikowanych i certyfikowanych dostawców. Wszystko po to, aby zaoferować tysiącom klientów na całym świecie wysokiej jakości suplementy diety.
 • Produkcja Made in Italy, Naturalne i Certyfikowane składniki

Vitaminity Anti-Sides to suplement w kapsułkach stworzony z myślą o wykorzystaniu silnego działania określonych substancji (oligomerycznych procyjanidyn, naringiny, biperyny itp.) mających na celu przeciwdziałanie objawom i skutkom ubocznym przyjmowania leków anty-dht. Stąd też nazwa suplementu (ANTI-SIDES), który chce przywołać swoje działanie „przeciwdziałające skutkom ubocznym”.
Główne skutki uboczne substancji, które hamują 5-alfa-reduktazę (a tym samym zmniejszają ilość testosteronu, który jest przekształcany w dihydrotestosteron), są notorycznie spowodowane wzrostem estrogenu w wyniku przejścia części testosteronu do estradiolu przez enzym aromatazy.
Nadmiar estrogenu może łatwo doprowadzić do problemów, takich jak ginekomastia, zatrzymywanie wody i złogi tłuszczu.
Aby zmniejszyć te skutki uboczne, istnieją pewne naturalne substancje, które działają poprzez regulację estrogenu, takie jak niektóre bioflawonoidy (szczególnie oligomeryczne proantocyjanidyny w skrócie OPC) i inne substancje, które działają bezpośrednio na objawy, zmniejszając zatrzymywanie wody, obrzęki, nadmiar tłuszczu, podobnie jak niektóre enzymy lub inne bioflawonoidy o specyficznym działaniu.

 • Suplement diety mający na celu przeciwdziałanie objawom i skutkom ubocznym przyjmowania leków anty-dht dzięki zawartości substancji m.in. proantocyjanidyn, ananasa, zielonej kawy i brzozy.
 • Minimalizuje objawy spowodowane zwiększonym estrogenem, takie jak ginekomastia, zatrzymywanie wody, złogi tłuszczu
 • Działanie drenujące i przeciwutleniające

Składniki aktywne:

OPC z ekstraktu z pestek winogron
Oligomeryczne proantocyjanidyny (znane pod akronimem OPC) należą do ogromnej rodziny bioflawonoidów, naturalnych substancji, które w ostatnich latach badań wykazały bardzo wysokie właściwości antyoksydacyjne i lecznicze.
OPC są unikalnym przykładem biologicznie aktywnych przeciwutleniaczy, sprawdzonych zarówno farmakologicznie, jak i klinicznie, o specyficznych wskazaniach w profilaktyce i terapii chorób układu krążenia.
Jeszcze bardziej zaskakujące są właściwości przeciwutleniające, które w niektórych badaniach wykazały, że są podobne do właściwości dwóch enzymów odpowiedzialnych za zwalczanie uszkodzeń oksydacyjnych, takich jak disinutaza ponadtlenkowa i katalaza.
Ponadto stwierdzono, że silna siła zmiatania OPC przeciwko wolnym rodnikom jest podstawą działania wazoprotekcyjnego.
Ponadto OPC niekompetycyjnie hamują oksydazę ksantynową, promotor tworzenia anionów nadtlenkowych, z siłą porównywalną do allopurynolu.

Suchy ekstrakt z ananasa (Ananas comosus) 250 GDU/g jednostek enzymatycznych.
Ananas (rodzina Bromeliaceae) pochodzi z Ameryki Środkowej, ale obecnie jest uprawiany we wszystkich krajach o klimacie tropikalnym i subtropikalnym. Jest bogaty w enzymy protrawienne, wśród których wyróżnia się bormelaina, enzym proteolityczny złożony z sulfhydrylowanych proteaz, aktywowany przez substancje redukujące, takie jak cysteina i glutation, i hamowany przez substancje utleniające i wiele metali. Ekstrakt suchy miareczkowany w jednostkach enzymatycznych (minimum 150 GDU/g) wykorzystywany jest ze względu na swoje działanie trawienne, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe, potwierdzone eksperymentalnie. Właśnie ze względu na swoje prodigestywne działanie polecany jest w terapii zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki samodzielnie lub w połączeniu z ekstraktami trzustkowymi oraz w objawowym leczeniu zaburzeń trawiennych dowolnego pochodzenia, ale na poziomie kosmetycznym jest często stosowany w walce z cellulitem.

Suchy ekstrakt z liści brzozy (Betulla Alba) miareczkowany do 3% w hiperozydzie
Brzoza jest rośliną moczopędną i oczyszczającą. Pomaga przy obniżonym libido, jest tradycyjnym lekarstwem na dolegliwości pęcherza moczowego, działa drenująco, remineralizująco, tonizująco, w niektórych przypadkach pobudza aktywność seksualną, pomaga także w przypadkach impotencji i oziębłości, zwłaszcza łuszczycy od nasady.
Liście mają właściwości napotne i moczopędne (sprzyjają temu saponiny, a przede wszystkim glukozydy flawonowe). Uzyskana diureza charakteryzuje się zwiększeniem wydalania wody, a nie soli.
Liście są pomocne przy reumatyzmie, dnie moczanowej, kamicy nerkowej oraz w profilaktyce powstawania kamieni. Przydatny w przypadku cellulitu, ponieważ pomaga w eliminacji i znikaniu guzków włóknisto-łącznych, do czego dodaje działanie eliminujące kwas moczowy i cholesterol.
Liście zawierają: flawonoidy, olejek eteryczny, tlenki seskwitepenowe, garbniki (leukoantocyjanidyny), witaminę C, kwas chlorogenowy i kawowy, żywice, alkohole triperpenowe (pochodne lupanu, lupeol, betulinol (alkohol triterpenowy, odpowiedzialny za białą pigmentację typową dla kory brzozy) , kwas betulinowy.
Hyperozyd to cząsteczka należąca do rodziny flawonoidów, która wykazuje działanie moczopędne, z eliminacją związków azotu i chlorków.

Suchy ekstrakt z nasion zielonej kawy (Coffea arabica) miareczkowany do 50% kwasem chlorogenowym
Nasiona zielonej kawy (Coffea arabica, robusta L., fam. Rubiaceae) są notorycznie bogate w substancje o silnym działaniu biochemicznym, takie jak polifenole, garbniki i kofeina, które mają działanie przeciwutleniające, hipoglikemiczne, przeciwstarzeniowe, a także promują zwiększenie metabolizmu i pozbycie się tkanki tłuszczowej.
Kwas chlorogenowy występuje głównie w nasionach, ale także w liściach i owocach. Wyposażony w niezwykłą moc przeciwutleniającą, może stać się jednym z najbardziej innowacyjnych składników aktywnych.
Ekstrakty z zielonej kawy są zatem silnymi przeciwutleniaczami, przydatnymi w przeciwdziałaniu stresowi oksydacyjnemu i starzeniu, do czego dochodzi zdolność kontrolowania cukrów, przydatna w stanach przedcukrzycowych i przy odchudzaniu.

Naringin
Naringina to substancja charakteryzująca gorycz soku grejpfrutowego (Citrus paradisi, rodzina Rutaceae)
Naringina to glukozyd flawonoidowy, który jest metabolizowany u ludzi do naryngeniny, tj. w postaci aglikonowej (wolnej od „cukrów”), która waży nieco ponad połowę masy cząsteczkowej (dlatego około 60 mg naryngeniny pochodzi ze 100 mg naryngenu) .
Uważa się, że naringenina ma bioaktywny wpływ na zdrowie ze względu na swoje działanie przeciwutleniające, przeciwwolne rodniki, przeciwzapalne i promotora metabolizmu węglowodanów.
Uważany jest zarówno za słaby estrogen o działaniu antyestrogenowym (wiążącym się z receptorem zamiast bardziej aktywnych estrogenów), jak i za naturalny antyaromatazę.

Bioperine® (ekstrakt z czarnego pieprzu standaryzowany na 95% piperyny)
Bioperine to standaryzowany ekstrakt piperyny pozyskiwany z pieprzu czarnego (piper nigrum fam.Piperaceae). Pieprz czarny jest stosowany w różnych produktach na gorączkę, zaburzenia trawienia, problemy z oddawaniem moczu, reumatyzm, nerwobóle i drżenie. Bioperine zawiera znacznie więcej substancji aktywnych niż pieprz czarny oraz pieprz surowy. Bioperine zwiększa szybkość wchłaniania wielu suplementów, w tym witamin, minerałów, aminokwasów i przeciwutleniaczy, dzięki czemu inne składniki aktywne stają się jeszcze bardziej aktywne.
Niedawno odkryto, że piperyna może hamować 5-alfa-reduktazę typu II

Składniki:

Ingredients (wersja oryginalna): Betulla (Betula alba L.) foglie estratto secco, titolato al 3% in iperoside; (Ananas comosus (L.) Merr.) gambo estratto secco, attività enzimatica 250 GDU/g; Uva (Vitis vinifera L.) semi estratto secco, titolato al 95% in proantocianidine; Caffè verde (Coffea arabica L.) semi estratto secco, titolato al 50% in acido clorogenico; Naringina, Pepe nero (Piper nigrum L.) frutto estratto secco, titolato al 95% in piperina; involucro della capsula: gelatina alimentare.

Składniki (wersja tłumaczona): Ekstrakt suchy z liści brzozy (Betula alba L.), miareczkowany do 3% hiperozydu; (Ananas comosus (L.) Merr.) wyciąg suchy z łodygi, aktywność enzymatyczna 250 GDU/g; Ekstrakt suchy z pestek winogron (Vitis vinifera L.), miareczkowany do 95% zawartości proantocyjanidyn; Ekstrakt suchy z nasion zielonej kawy (Coffea arabica L.), miareczkowany do 50% kwasem chlorogenowym; naringina, suchy ekstrakt z owoców czarnego pieprzu (Piper nigrum L.), miareczkowany do 95% w piperynie; otoczka kapsułki: jadalna żelatyna.

(Tabela) Ilości dla maksymalnej zalecanej dziennej porcji (2 tabletki)

Dawkowanie:

Zaleca się przyjmować 2 kapsułki dziennie, popijając dużą ilością wody.
Wskazania: Produkt dzięki obecności Brzozy i Ananasa wskazany jest do wspomagania odprowadzania płynów ustrojowych; ponadto ekstrakty z winogron, zielonej kawy i czarnego pieprzu wykazują działanie antyoksydacyjne.
Ostrzeżenia
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy nie są przeznaczone do zastąpienia zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

Uwagi: Naringina może zwiększać biodostępność leków, dlatego wskazane jest odstawienie tego suplementu od leków. Natomiast w przypadku przyjmowania suplementu Vitaminity ANTI-DHT wskazane jest przyjmowanie ich razem w celu zwiększenia ich aktywności.

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Opinie

Napisz recenzję

Vitaminity Przeciw Wypadaniu Włosów Anti-Sides Suplement 150kaps

Vitaminity Przeciw Wypadaniu Włosów Anti-Sides Suplement 150kaps

 • Suplement diety mający na celu przeciwdziałanie objawom i skutkom ubocznym przyjmowania leków anty-dht dzięki zawartości substancji m.in. proantocyjanidyn, ananasa, zielonej kawy i brzozy.
 • Minimalizuje objawy spowodowane zwiększonym estrogenem, takie jak ginekomastia, zatrzymywanie wody, złogi tłuszczu
 • Działanie drenujące i przeciwutleniające

Napisz recenzję

lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com