Vitaminity Anti Sebum, Regulacja Sebum Włosa Przeciwtradzikowy Suplement 120kaps.

Nowy

 • Redukuje nadmierną produkcję sebum
 • Działa przeciwzapalnie
 • Działa oczyszczająco i antybakteryjnie
 • Poprawia wygląd skóry i włosów

Więcej szczegółów

Zamów teraz, wysyłka DZISIAJ za
Nie czekaj, zamów teraz!

135,00 zł

Więcej informacji

VITAMINITY to włoska marka specjalizująca się w produkcji najlepszych i najskuteczniejszych suplementów diety, witamin, minerałów i aminokwasów.

 • Od ponad 15 lat firma Vitaminity angażuje się w szerzenie kultury zdrowego odżywiania oraz świadomej i najwyższej jakości suplementacji.
 • Zespół Vitaminity składa się ze specjalistów w dziedzinie biologii, żywienia, nutraceutyków i chemii organicznej.
 • Vitaminity i jego zespół pozostają cały czas zaangażowani w badania i rozwój, dobierając składniki wyłącznie o udowodnionej skuteczności.
 • Vitaminity Italy - wybiera wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce od wykwalifikowanych i certyfikowanych dostawców. Wszystko po to, aby zaoferować tysiącom klientów na całym świecie wysokiej jakości suplementy diety.
 • Produkcja Made in Italy, Naturalne i Certyfikowane składniki

Dzięki połączeniu składników aktywnych i naturalnych ekstraktów: Vitaminity Anti-Sebum jest suplementem diety, który zapobiega nadmiernej produkcji sebum i związanym z nim zjawiskom skórnym, gwarantując w ten sposób dobrą kondycję skóry i włosów.

W rzeczywistości nadmierna produkcja łoju warunkuje zmianę równowagi hydrolipidowej skóry, powodując różne i nieprzyjemne zaburzenia zarówno skóry, jak i włosów.

Wśród nich tłusta skóra i przetłuszczające się włosy, początek mniej lub bardziej ciężkiego trądziku, zaskórników, zapalenie mieszków włosowych i różne zaburzenia równowagi skóry głowy, takie jak łojotokowe zapalenie skóry.

Vitaminity Anti-Sebum okazał się niezwykle skuteczny w walce z łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry, trądzikiem i związanymi z nim stanami zapalnymi. Dzięki działaniu przeciwzapalnemu, przeciwbakteryjnemu i łagodzącemu sprzyja wewnętrznemu oczyszczeniu, a co za tym idzie poprawie wyglądu zewnętrznego przydatków skóry.

W składzie znajdują się wysokostandaryzowane suche ekstrakty roślinne z łopianu, zielonej herbaty, mniszka lekarskiego, nagietka, pieprzu czarnego wsparte beta-sitosterolem, biotyną i ekstraktem z pyłku kwiatowego.

Składniki aktywne zawarte w Vitaminity Anty-Sebum, działają synergicznie zapewniając w ciągu kilku tygodni:

 • Równowagę w produkcji sebum pochodzenia hormonalnego.
 • Zdrowszy i bardziej jednolity wygląd skóry głowy.
 • Oczyszczenie skóry zmniejszające ilość bakterii powodujących pryszcze.

Składniki aktywne:

Ekstrakt z korzenia Łopianu

Łopian - Arctium lappa, suchy ekstrakt z korzenia miareczkowany na 2% inuliny
Łopian od wieków znany jest z terapeutycznego działania zawartych w nim składników aktywnych, uznawanych za bardzo przydatne zwłaszcza w walce z chorobami skóry. W szczególności korzeń łopianu jest bogaty w inulinę, substancję prebiotyczną odpowiadającą za właściwości bakteriostatyczne i przeciwgrzybicze znajdujące się w tej roślinie.
Łopian znany jest jako środek wzmacniający włosy, aktywnie uczestniczy w utrzymaniu zdrowej skóry głowy dzięki działaniu antybakteryjnemu i regulującemu nadmierne wydzielanie sebum. Ponadto docenia się jego silne działanie oczyszczające i chroniące wątrobę.

Beta sitosterol

Beta Sitosterol - miareczkowany na poziomie 45%
Beta-sitosterol to fitosterol, czyli sterol roślinny o budowie zbliżonej do cholesterolu, dość rozpowszechniony wśród gatunków roślin. W szczególności występuje w niektórych roślinach stosowanych do regulacji sterydów płciowych, takich jak palma sabałowa (Serenoa repens), Pygeum africanum (śliwka afrykańska), które reprezentują najbardziej znane fitoterapeutyki przeciwdziałające łagodnemu przerostowi gruczołu krokowego, łysieniu androgenowemu, nadmiarowi łoju, łojotokowemu zapaleniu skóry.
Beta-sitosterol jest podstawą, obok innych fitosteroli, żywności, suplementów i preparatów farmaceutycznych mających na celu regulację hormonalną. Działa zapobiegając przemianie testosteronu w bardziej szkodliwy DHT (dihydrotestosteron), który odpowiada za wzmożony łojotok i trądzik (a także łysienie androgenowe).

Ekstrakt z Zielonej Herbaty

Zielona herbata znana jest ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, przeciwutleniających i przeciwnowotworowych. Te terapeutyczne i korzystne efekty są możliwe dzięki polifenolom, które charakteryzują skład tej rośliny, a zwłaszcza katechinom, wśród których wyróżnia się EGCG (galusan epigallokatechiny).
Te same substancje działają hamująco na enzym 5-alfa-reduktazy, głównie typu I, który jest uważany za przyczynę nadmiernej produkcji łoju i wynikających z tego chorób skóry i włosów. W rzeczywistości enzym ten jest odpowiedzialny za przemianę testosteronu w dihydrotestosteron (DHT), który występuje obficie w gruczołach łojowych i został zidentyfikowany jako jedna z przyczyn powstawania zaburzeń skórnych, takich jak trądzik i włosy, takie jak łysienie androgenowe.

Ekstrakt z korzenia Mniszka Lekarskiego

Suchy ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego - Taraxacum officinale miareczkowany na 2% w inulinie
Mniszek lekarski słynie z działania oczyszczającego, trawiennego i przeciwzapalnego. Korzeń mniszka lekarskiego zawiera różne składniki aktywne, które działają synergicznie, wśród nich oprócz inuliny, w której ekstrakt jest miareczkowany, alkohole triterpenowe, tarasserol, tarassasterol, beta-tarassasterol, sterole beta-sitosteryny, stigmasteryna, cluitianol, witaminy A , C, D, tiamina, kwas nikotynowy, kwas palmitynowy, oleinowy, kwas linolowy, lewuloza, kwas kawowy, flawonoidy, zasady gorzkie, tarassacyna, triterpeny, pentacykliczne, sterole, karoteny, ksantofile, 7-glukozyd apigeniny.
Te składniki aktywne wykazują silne działanie oczyszczające i drenujące, umożliwiając usuwanie toksyn z organizmu przez naturalne emunctory, takie jak wątroba, nerki, jelita i skóra, regulując w ten sposób również wydzielanie łoju.

Ekstrakt z kwiatów Nagietka

Calendula, suchy ekstrakt z kwiatów nagietka miareczkowany 5% w luteinie
Nagietek znany jest z działania przeciwzapalnego, antyseptycznego, przeciwpasożytniczego, gojącego, hipotensyjnego, rozszerzającego naczynia obwodowe, przeciwskurczowego, emmenagogicznego, żółciopędnego (pobudza wydzielanie żółci), przeciwgrzybiczego, przeciwgrzybiczego i przeciwwirusowego.
Głównymi składnikami aktywnymi przydatnymi w walce z trądzikiem są glikozydy triterpenowe, saponozydy, alkohole triterpenowe (które mają działanie przeciwzapalne), sterole, karotenoidy, karoteny, ksantofile, flawonoidy, kumaryny, monoterpeny, seskwiterpeny (o działaniu przeciwdrobnoustrojowym).
Nagietek wspomaga regenerację tkanek, dlatego polecany jest po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych. Luteina, karotenoid, w którym ekstrakt jest miareczkowany, jest składnikiem aktywnym znanym jako przeciwutleniacz, wskazanym do ochrony narządów wzroku i przed ich degeneracją oraz przydatnym do utrzymania elastyczności, poziomu lipidów i nawilżenia naskórka.

Ektrakt z wierzchołków kwiatowych Dymnicy Pospolitej

Dymnica pospolita - Fumaria officinalis, ekstrakt suchy z wierzchołków kwiatowych miareczkowany 0,04% w protopinie
Jest uważana za roślinę przedłużającą życie. Przekłada się to na nowoczesną fitoterapię w różnych dobroczynnych działaniach zawartych w niej składników aktywnych, które działają przeciw stanom zapalnym różnego typu.
W rzeczywistości jest bogata w składniki aktywne, takie jak berberyna i protopina (czyli alkaloidy izochinolinowe), do których dodaje się adlumidyceinę, koptyzynę, korytuberynę, kryptopinę, fumarycynę, fumarytynę, fumarofilinę, O-metylofumarofilinę, palmatynę, synacydynę, stylopinę, N - metylostylopina, fumaryna, kwas fumarowy, flawonoidy, hydrastyna, kaptyzyna, aminokwasy, kwas cerylowy i różne flawonoidy.
W dermatologii stosuje się go właśnie na trądzik i dermatozy, w szczególności na łuszczycę. Ponadto protopina, w której ekstrakt jest miareczkowany, działa zarówno przeciwskurczowo, jak i łagodnie uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy i może być przydatna w redukcji nerwowej składowej nadprodukcji łoju i trądziku.

Ekstrakt z Pyłku kwiatowego


Ekstrakt z pyłku kwiatowego działa na skurcze mięśni gładkich, działa przeciwzapalnie oraz jako inhibitor enzymów 5-alfa-reduktazy. Właśnie ten ostatni efekt sprawia, że ​​jest on interesujący w zwalczaniu problemów skórnych, takich jak nadmierne wydzielanie sebum, trądzik, zapalenie skóry i podobne dolegliwości, które również wiążą się z metabolizmem androgenów, aw szczególności DHT. To sprawia, że ​​ekstrakt z pyłku jest prawdziwym sprzymierzeńcem skóry i włosów.
Interesujące jest również działanie przeciwzapalne ekstraktu z pyłku kwiatowego, który wydaje się działać również na inne rodzaje problemów, takie jak przeziębienie i grypa, a także przeziębienia typu alergicznego, astma i inne alergie.

Ekstrakt z Pieprzu Czarnego

Czarny pieprz - Piper nigrum, suchy ekstrakt z owoców miareczkowany do 95% w piperynie
Piperyna zwiększa szybkość wchłaniania wielu substancji, w tym witamin, minerałów, aminokwasów i przeciwutleniaczy, dzięki czemu różne składniki aktywne są jeszcze bardziej skuteczne. Niedawno odkryto, że piperyna może hamować 5-alfa-reduktazę, enzym odpowiedzialny za przemianę testosteronu w DHT (przyczyna łojotoku, łysienia androgenowego, trądziku, hirsutyzmu i innych dolegliwości zależnych od androgenów).

Biotyna


Biotyna przyczynia się do produkcji glikogenu, co korzystnie wpływa na trofizm skóry i przydatków. Znane i sprawdzone jest jego działanie regulujące nadmierną produkcję sebum.

Składniki:

Ingredients: Barduck (Arctium lappa L.) root, dry extract titrated to 2% in inulin; Beta-Sitosterol, 45%; Green Tea (Camellia sinensis (L.) Kuntze) leaves, dry extract titrated to 98% in total polyphenols and 40% in epigallocatechin gallate; Dandelion (Taraxacum officinale Weber) root, dry extract titrated to 2% in inulin; Calendula (Calendula officinalis L.) flower, dry extract titrated to 5% in lutein; Fumitory (Fumaria officinalis L.) aerial part with flowers, dry extract titrated to 0.04% in protopine, pollen extract; anti-agglomerant: vegetable magnesium stearate; Black Pepper (Piper nigrum L.) fruits, dry extract titrated to 95% in piperine; Biotin (Vitamin H). Capsule shell: food gelatin.

Dawkowanie:

Aby skorzystać z działania suplementu Vitaminity Anti-Sebum, zaleca się przyjmowanie od 2 do 4 kapsułek dziennie, popijając dużą ilością wody.
Przyjmowanie może odbywać się o dowolnej porze dnia w trakcie lub pomiędzy posiłkami.

W przypadku sporadycznego pojawiania się wyprysków polecamy 6 miesięczny cykl 2 kapsułki dziennie.
W przypadku wyraźnego trądziku zalecamy 6-miesięczny cykl z 4 kapsułkami dziennie, a następnie kontynuować przez kolejne 4 miesiące z połową dawki.
Cykl można powtarzać w razie potrzeby i można go również łączyć z terapią miejscową lub farmakologiczną zaleconą przez dermatologa.
O ile lekarz i/lub dietetyk nie zaleci inaczej, nie ma przeciwwskazań do długotrwałego/nieokreślonego przyjmowania.

Dieta przeciwłojotokowa
Vitaminity Anti-Sebum można stosować w celu uzupełnienia określonej diety mającej na celu ograniczenie i przeciwdziałanie nadmiernej produkcji łoju.

Opinie

Napisz recenzję

Vitaminity Anti Sebum, Regulacja Sebum Włosa Przeciwtradzikowy Suplement 120kaps.

Vitaminity Anti Sebum, Regulacja Sebum Włosa Przeciwtradzikowy Suplement 120kaps.

 • Redukuje nadmierną produkcję sebum
 • Działa przeciwzapalnie
 • Działa oczyszczająco i antybakteryjnie
 • Poprawia wygląd skóry i włosów

Napisz recenzję

lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com