Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.

Nowy

 • Przeciwdziała pojawianiu się siwych włosów
 • Wspomaga zdrowie włosów wzmacniając ich strukturę
 • Ma działanie przeciwutleniające
 • Opakowanie wystarcza na 40dni

Więcej szczegółów

Zamów teraz, wysyłka DZISIAJ za
Nie czekaj, zamów teraz!

125,00 zł

Więcej informacji

VITAMINITY to włoska marka specjalizująca się w produkcji najlepszych i najskuteczniejszych suplementów diety, witamin, minerałów i aminokwasów.

 • Od ponad 15 lat firma Vitaminity angażuje się w szerzenie kultury zdrowego odżywiania oraz świadomej i najwyższej jakości suplementacji.
 • Zespół Vitaminity składa się ze specjalistów w dziedzinie biologii, żywienia, nutraceutyków i chemii organicznej.
 • Vitaminity i jego zespół pozostają cały czas zaangażowani w badania i rozwój, dobierając składniki wyłącznie o udowodnionej skuteczności.
 • Vitaminity Italy - wybiera wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce od wykwalifikowanych i certyfikowanych dostawców. Wszystko po to, aby zaoferować tysiącom klientów na całym świecie wysokiej jakości suplementy diety.
 • Produkcja Made in Italy, Naturalne i Certyfikowane składniki

Vitaminity Anti-Grey Przeciw Siwieniu Włosów to suplement diety mający na celu zachowanie pierwotnego koloru włosów i zapobieganiu siwieniu włosów.

W skład Suplementu Anti-Grey wchodzą wyłącznie sprawdzone, roślinne substancje i ekstrakty od uznanych i certyfikowanych dostawców odpowiedzialne za podtrzymywanie naturalnej pigmentacji włosów na głowie i ciele.


 • Shou Wou (Fo Ti), czyli Polygonum Multiflorum RDEST WIELOKWIATOWY to roślina, która w medycynie chińskiej od zawsze była szeroko stosowana do pielęgnacji włosów i zachowania ich pierwotnego koloru ( występuje naturalnie w Japonii,Chinach, Tajwanie)
 • Inne substancje, które, jak wykazały ostatnie badania, pomagają zachować kolor i zdrowie włosów, to chlorofil, tamaryndowiec, fenyloalanina, inozytol, PABA, wit. B5 (kwas pantotenowy) i wit. B9 (kwas foliowy).
 • Co bardzo ważne Suplement Anti-Gray, zawiera izoflawony występujące w roślinie Kudzu (Pueraria Lobata), ze względu na ich wpływ na produkcję enzymu katalazy, który według wielu przeprowadzonych badań odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu utlenianiu melanocytów przez H2O2 (nadtlenek wodoru), tym samym zapobiega także depigmentacji włosów.

Chlorofil


Chlorofil jest zielonym pigmentem wytwarzanym w chloroplastach roślin i posiada pewne podobieństwa do hemoglobiny, która jednak zawiera magnez (a nie żelazo). Ostatnio wysunięto hipotezę, że odgrywa aktywną rolę w utrzymaniu pigmentacji włosów i że jest właśnie jedną z najbardziej aktywnych cząsteczek działających w tym kierunku.

Suchy ekstrakt Ho Shou Wou


Polygonum Multiflorum to roślina, której medycyna chińska przypisuje największe działanie na korzyść włosów, działając zarówno na wzrost włosów, jak i na utrzymanie ich koloru. W korzeniu Polygonum M. stwierdzono obecność glikozydów stilbenowych podobnych do resweratrolu (ekstrahuje się go w dużych ilościach z Polygonum cuspidatum), a także antrachinonów takich jak emodyna, fiscione, questin oraz flawonoidów o działaniu przeciwutleniającym. Tradycyjna nazwa preparatu, Shou Wou, odnosi się jednak właśnie do tego, że miał stworzyć pigment do włosów oparty na historii z IX wieku pne.

Cholina i Inozytol


Są to substancje spokrewnione z witaminami z grupy B i chociaż właściwie nie są witaminami, są uważane za aktywne we wzroście i utrzymaniu zdrowych włosów. Cholina i Inozytol uważane są za bardzo przydatne w utrzymaniu zdrowych włosów, podobnie jak inne witaminy z grupy B i PABA (patrz niżej), z którymi działają synergistycznie.

Suchy wyciąg z tamaryndowca (Tamarindus indicus).


Tamaryndowiec (Tamarindus indicus) jest bogaty w potas i inne cenne minerały, takie jak fosfor, magnez, wapń, fosfor i selen oraz witaminy, takie jak A, B1, B3, B5, B6, witaminę C i K oraz ma ważne działanie antyoksydacyjne, ponieważ obfituje w kwas kawowy i elagowy (główny przeciwutleniacz granatu), zawiera również aminokwasy, takie jak lizyna, tryptofan i metionina, które są ważne dla produkcji melaniny (pigmentu, który barwi zarówno skórę, jak i włosy).

L-fenyloalanina


Fenyloalanina jest prekursorem tyrozyny, aminokwasu, który jest przekształcany w melaninę przez melanocyty skóry i mieszków włosowych i dlatego jest niezbędny do utrzymania pierwotnego koloru włosów.

Suchy Ekstrakt Kudzu (Pueraria Lobata) miareczkowany na 40% izoflawonów


Pueraria Lobata to azjatycka roślina z rodziny bobowatych, która rozprzestrzeniła się w Ameryce (w mniejszym stopniu w Europie). Jest to kolejna roślina wśród najczęściej stosowanych w tradycyjnej medycynie chińskiej do leczenia między innymi: migreny, nadciśnienia oraz uzależnienia od alkoholu. Ekstrakt z korzenia jest bogaty w izoflawony, a w szczególności w puerarynę i daidzeinę (z której pochodzi equol). Zawarte w nim izoflawony wykazały w niektórych badaniach zwiększenie produkcji katalazy, enzymu, którego niedobór prowadzi do przedwczesnego starzenia się i siwienia.


PABA (kwas paraaminobenzoesowy)
Substancja ta działa w synergii z poprzednimi oraz z kwasem foliowym i witaminą B5 w celu utrzymania pigmentacji włosów. PABA jest również stosowana jako filtr przeciwsłoneczny, jak i w walce z bielactwem i zaburzeniami trawienia. Wykazano, że ta substancja przywraca kolor włosów, gdy jest podawana w dużych dawkach.

Witamina B5 (kwas pantotenowy)


Witamina B5 od dawna uznawana jest za korzystną dla zdrowia włosów i utrzymania ich pigmentacji, działa wraz z innymi witaminami z grupy B, PABA, choliną i inozytolem. Jest związana z oddychaniem komórkowym, tworzeniem koenzymu A oraz syntezą kwasów tłuszczowych i ketokwasów i jest niezbędna w cyklu Krebsa.

Kwas foliowy (witamina B9, folacyna)


Witamina B9 jest również zaangażowana w zdrową kondycję włosów i utrzymanie ich pierwotnego koloru, działając w synergii z analogicznymi substancjami związanymi z witaminami z grupy B. Interweniuje we wszystkie funkcje transportu węgla między różnymi związkami metabolizm aminokwasów i syntezę kwasów nukleinowych (DNA i RNA). Odgrywa ewidentną rolę w szybko proliferujących tkankach, takich jak skóra i przydatki skórne (a więc także włosy), a także w błonie śluzowej przewodu pokarmowego i szpiku kostnym. Odgrywa również ważną rolę w syntezie wielu neuroprzekaźników mózgowych.

Skład (wersja oryginalna):

Ingredients: Chlorophyll, Ho Shou Wu (Polygonum multiflorum Thunb.) root, dry extract; Inositol; Choline Bitartrate; Tamarind (Tamarindus indica L.) fruit, dry extract; L-Phenylalanine; Kudzu (Pueraria lobata (Willd.) Ohwi) root, dry extract titrated to 40% in Isoflavones (Puerarin + Daidzein), anti-agglomerant: vegetable magnesium stearate; PABA (Para-Aminobenzoic Acid); Calcium D-Pantothenat (Vitamin B5); Folic Acid (Vitamin B9). Capsule shell: food gelatin.

Rekomendowane dzienne maksymalne spożycie - 3 kapsułki

Opinie

Napisz recenzję

Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.

Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.

 • Przeciwdziała pojawianiu się siwych włosów
 • Wspomaga zdrowie włosów wzmacniając ich strukturę
 • Ma działanie przeciwutleniające
 • Opakowanie wystarcza na 40dni

Napisz recenzję

lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com