Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.

Nowy

 • Przeciwdziała pojawianiu się siwych włosów
 • Wspomaga zdrowie włosów wzmacniając ich strukturę
 • Ma działanie przeciwutleniające
 • Opakowanie wystarcza na 40dni

Więcej szczegółów

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 15.07.2024 15:00

125,00 zł

Więcej informacji

VITAMINITY to włoska marka specjalizująca się w produkcji najlepszych i najskuteczniejszych suplementów diety, witamin, minerałów i aminokwasów.

 • Od ponad 15 lat firma Vitaminity angażuje się w szerzenie kultury zdrowego odżywiania oraz świadomej i najwyższej jakości suplementacji.
 • Zespół Vitaminity składa się ze specjalistów w dziedzinie biologii, żywienia, nutraceutyków i chemii organicznej.
 • Vitaminity i jego zespół pozostają cały czas zaangażowani w badania i rozwój, dobierając składniki wyłącznie o udowodnionej skuteczności.
 • Vitaminity Italy - wybiera wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce od wykwalifikowanych i certyfikowanych dostawców. Wszystko po to, aby zaoferować tysiącom klientów na całym świecie wysokiej jakości suplementy diety.
 • Produkcja Made in Italy, Naturalne i Certyfikowane składniki

Vitaminity Anti-Grey Przeciw Siwieniu Włosów to suplement diety mający na celu zachowanie pierwotnego koloru włosów i zapobieganiu siwieniu włosów.

W skład Suplementu Anti-Grey wchodzą wyłącznie sprawdzone, roślinne substancje i ekstrakty od uznanych i certyfikowanych dostawców odpowiedzialne za podtrzymywanie naturalnej pigmentacji włosów na głowie i ciele.


 • Shou Wou (Fo Ti), czyli Polygonum Multiflorum RDEST WIELOKWIATOWY to roślina, która w medycynie chińskiej od zawsze była szeroko stosowana do pielęgnacji włosów i zachowania ich pierwotnego koloru ( występuje naturalnie w Japonii,Chinach, Tajwanie)
 • Inne substancje, które, jak wykazały ostatnie badania, pomagają zachować kolor i zdrowie włosów, to chlorofil, tamaryndowiec, fenyloalanina, inozytol, PABA, wit. B5 (kwas pantotenowy) i wit. B9 (kwas foliowy).
 • Co bardzo ważne Suplement Anti-Gray, zawiera izoflawony występujące w roślinie Kudzu (Pueraria Lobata), ze względu na ich wpływ na produkcję enzymu katalazy, który według wielu przeprowadzonych badań odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu utlenianiu melanocytów przez H2O2 (nadtlenek wodoru), tym samym zapobiega także depigmentacji włosów.

Chlorofil


Chlorofil jest zielonym pigmentem wytwarzanym w chloroplastach roślin i posiada pewne podobieństwa do hemoglobiny, która jednak zawiera magnez (a nie żelazo). Ostatnio wysunięto hipotezę, że odgrywa aktywną rolę w utrzymaniu pigmentacji włosów i że jest właśnie jedną z najbardziej aktywnych cząsteczek działających w tym kierunku.

Suchy ekstrakt Ho Shou Wou


Polygonum Multiflorum to roślina, której medycyna chińska przypisuje największe działanie na korzyść włosów, działając zarówno na wzrost włosów, jak i na utrzymanie ich koloru. W korzeniu Polygonum M. stwierdzono obecność glikozydów stilbenowych podobnych do resweratrolu (ekstrahuje się go w dużych ilościach z Polygonum cuspidatum), a także antrachinonów takich jak emodyna, fiscione, questin oraz flawonoidów o działaniu przeciwutleniającym. Tradycyjna nazwa preparatu, Shou Wou, odnosi się jednak właśnie do tego, że miał stworzyć pigment do włosów oparty na historii z IX wieku pne.

Cholina i Inozytol


Są to substancje spokrewnione z witaminami z grupy B i chociaż właściwie nie są witaminami, są uważane za aktywne we wzroście i utrzymaniu zdrowych włosów. Cholina i Inozytol uważane są za bardzo przydatne w utrzymaniu zdrowych włosów, podobnie jak inne witaminy z grupy B i PABA (patrz niżej), z którymi działają synergistycznie.

Suchy wyciąg z tamaryndowca (Tamarindus indicus).


Tamaryndowiec (Tamarindus indicus) jest bogaty w potas i inne cenne minerały, takie jak fosfor, magnez, wapń, fosfor i selen oraz witaminy, takie jak A, B1, B3, B5, B6, witaminę C i K oraz ma ważne działanie antyoksydacyjne, ponieważ obfituje w kwas kawowy i elagowy (główny przeciwutleniacz granatu), zawiera również aminokwasy, takie jak lizyna, tryptofan i metionina, które są ważne dla produkcji melaniny (pigmentu, który barwi zarówno skórę, jak i włosy).

L-fenyloalanina


Fenyloalanina jest prekursorem tyrozyny, aminokwasu, który jest przekształcany w melaninę przez melanocyty skóry i mieszków włosowych i dlatego jest niezbędny do utrzymania pierwotnego koloru włosów.

Suchy Ekstrakt Kudzu (Pueraria Lobata) miareczkowany na 40% izoflawonów


Pueraria Lobata to azjatycka roślina z rodziny bobowatych, która rozprzestrzeniła się w Ameryce (w mniejszym stopniu w Europie). Jest to kolejna roślina wśród najczęściej stosowanych w tradycyjnej medycynie chińskiej do leczenia między innymi: migreny, nadciśnienia oraz uzależnienia od alkoholu. Ekstrakt z korzenia jest bogaty w izoflawony, a w szczególności w puerarynę i daidzeinę (z której pochodzi equol). Zawarte w nim izoflawony wykazały w niektórych badaniach zwiększenie produkcji katalazy, enzymu, którego niedobór prowadzi do przedwczesnego starzenia się i siwienia.


PABA (kwas paraaminobenzoesowy)
Substancja ta działa w synergii z poprzednimi oraz z kwasem foliowym i witaminą B5 w celu utrzymania pigmentacji włosów. PABA jest również stosowana jako filtr przeciwsłoneczny, jak i w walce z bielactwem i zaburzeniami trawienia. Wykazano, że ta substancja przywraca kolor włosów, gdy jest podawana w dużych dawkach.

Witamina B5 (kwas pantotenowy)


Witamina B5 od dawna uznawana jest za korzystną dla zdrowia włosów i utrzymania ich pigmentacji, działa wraz z innymi witaminami z grupy B, PABA, choliną i inozytolem. Jest związana z oddychaniem komórkowym, tworzeniem koenzymu A oraz syntezą kwasów tłuszczowych i ketokwasów i jest niezbędna w cyklu Krebsa.

Kwas foliowy (witamina B9, folacyna)


Witamina B9 jest również zaangażowana w zdrową kondycję włosów i utrzymanie ich pierwotnego koloru, działając w synergii z analogicznymi substancjami związanymi z witaminami z grupy B. Interweniuje we wszystkie funkcje transportu węgla między różnymi związkami metabolizm aminokwasów i syntezę kwasów nukleinowych (DNA i RNA). Odgrywa ewidentną rolę w szybko proliferujących tkankach, takich jak skóra i przydatki skórne (a więc także włosy), a także w błonie śluzowej przewodu pokarmowego i szpiku kostnym. Odgrywa również ważną rolę w syntezie wielu neuroprzekaźników mózgowych.

Skład (wersja oryginalna):

Ingredients: Chlorophyll, Ho Shou Wu (Polygonum multiflorum Thunb.) root, dry extract; Inositol; Choline Bitartrate; Tamarind (Tamarindus indica L.) fruit, dry extract; L-Phenylalanine; Kudzu (Pueraria lobata (Willd.) Ohwi) root, dry extract titrated to 40% in Isoflavones (Puerarin + Daidzein), anti-agglomerant: vegetable magnesium stearate; PABA (Para-Aminobenzoic Acid); Calcium D-Pantothenat (Vitamin B5); Folic Acid (Vitamin B9). Capsule shell: food gelatin.

Rekomendowane dzienne maksymalne spożycie - 3 kapsułki

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Opinie

Napisz recenzję

Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.

Vitaminity Anti Grey Suplement Przeciw Siwieniu Włosów 120kaps.

 • Przeciwdziała pojawianiu się siwych włosów
 • Wspomaga zdrowie włosów wzmacniając ich strukturę
 • Ma działanie przeciwutleniające
 • Opakowanie wystarcza na 40dni

Napisz recenzję

lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com