Vitaminity Carb Blocker Zmniejsza Uczucie Głodu i Wchłanianie Węglowodanów Suplement 60tabl Zobacz większe

Vitaminity Carb Blocker Zmniejsza Uczucie Głodu i Wchłanianie Weglowodanów Suplement 60tabl

Nowy

 • Suplement diety na bazie suchego ekstraktu z fasoli, oliwek, berberysu i innych synergistycznie działających elementów wspomagających kontrolę poposiłkowego szczytu glikemicznego.
 • Zmniejsza wchłanianie węglowodanów i uczucie głodu
 • Wspomaga kontrolę masy ciała

Więcej szczegółów

Zamów teraz, wysyłka DZISIAJ za
Nie czekaj, zamów teraz!

125,00 zł

Więcej informacji

VITAMINITY to włoska marka specjalizująca się w produkcji najlepszych i najskuteczniejszych suplementów diety, witamin, minerałów i aminokwasów.

 • Od ponad 15 lat firma Vitaminity angażuje się w szerzenie kultury zdrowego odżywiania oraz świadomej i najwyższej jakości suplementacji.
 • Zespół Vitaminity składa się ze specjalistów w dziedzinie biologii, żywienia, nutraceutyków i chemii organicznej.
 • Vitaminity i jego zespół pozostają cały czas zaangażowani w badania i rozwój, dobierając składniki wyłącznie o udowodnionej skuteczności.
 • Vitaminity Italy - wybiera wyłącznie najlepsze dostępne na rynku surowce od wykwalifikowanych i certyfikowanych dostawców. Wszystko po to, aby zaoferować tysiącom klientów na całym świecie wysokiej jakości suplementy diety.
 • Produkcja Made in Italy, Naturalne i Certyfikowane składniki

Vitaminity Carb Blocker Complex to Suplement diety na bazie suchego ekstraktu z fasoli, oliwek, berberysu i innych synergistycznie działających składników wspomagających kontrolę poposiłkowego szczytu glikemicznego, a tym samym zmniejszających wchłanianie węglowodanów, uczucia głodu oraz senności poposiłkowej.

 • Suplement diety na bazie suchego ekstraktu z fasoli, oliwek, berberysu i innych synergistycznie działających elementów wspomagających kontrolę poposiłkowego szczytu glikemicznego.
 • Zmniejsza wchłanianie węglowodanów i uczucie głodu
 • Wspomaga kontrolę masy ciała

Skuteczność tego suplementu tkwi w jego formule bogatej w składniki aktywne, których właściwości hipolipemizujące zostały naukowo udowodnione.
W rzeczywistości ekstrakt z fasoli jest znany właśnie ze swojej zdolności do obniżania poziomu cukru we krwi po posiłku. Z kolei berberys Gymnema sylvestre i chrom to naturalne składniki aktywne, często stosowane w leczeniu cukrzycy, ponieważ promują prawidłowy poziom cukru we krwi. Dla uzupełnienia składu Vitaminity Carb Blocker dodano ekstrakt z oliwek, pieprz czarny i imbir.

Glikemia, czyli poziom glukozy we krwi, jest czynnikiem ściśle związanym z posiłkami i ich składem. W rzeczywistości szczyt glikemii jest maksymalny po posiłku opartym głównie na węglowodanach.

Poniżej tabela pokazująca jakie produkty mają wpływa na poziom glukozy we krwii: LOW-niski, MEDIUM-średni, HIGH-wysoki

Nadmierne spożycie węglowodanów o wysokim indeksie glikemicznym powoduje nadmierne wydzielanie insuliny, co powoduje obniżenie poziomu cukru we krwi poniżej normy.

Zjawisko to nazywane jest „hipoglikemią reaktywną poposiłkową” i powoduje wzrost wydzielania glukagonu, pobudzając tym samym uczucie głodu do przywrócenia prawidłowych indeksów glikemicznych.

Innymi słowy, dlatego kilka godzin po spożyciu posiłku bogatego w węglowodany odczuwamy lekką senność i chęć ponownego podjadania.

W tabeli pokazano poziom glukozy po posiłkach "z" i "bez" Vitaminity Carb Blocekr Complex

Przyjmowanie kompleksu Vitaminity Carb-Blocker sprzyja kontroli poziomu glukozy we krwi, a dzięki unikaniu szczytów glikemii automatycznie zmniejsza się gromadzenie się tłuszczu i wczesny początek głodu. To sprawia, że Carb Blocker jest idealnym suplementem przy kontroli wagi, dietach niskokalorycznych oraz w przypadku zwiększonego obwodu brzucha.

Składniki aktywne:

Ekstrakt z Białej Fasoli - 8000 UIAA


Sprowadzona do Europy po odkryciu Ameryki fasola biała, czyli Phaseolus vulgaris L., jest rośliną strączkową znaną i cenioną w naszej tradycji. Jego strąkom przypisuje się ważne właściwości hamujące wchłanianie węglowodanów.
W rzeczywistości kilka badań wykazało, w jaki sposób biała fasola jest w stanie zmniejszyć glikemię poposiłkową, sprzyjając w ten sposób kontroli poziomu glukozy we krwi. Właściwości te wynikają ze składu tej rośliny strączkowej bogatej w garbniki, procyjanidyny i fazolaminę. W szczególności ten ostatni jest w stanie hamować enzym alfa-amylazy, który jest odpowiedzialny za trawienie skrobi. Zmniejszenie przyswajalności skrobi to nie tylko przyczynienie się do utraty wagi, ale także zmniejszenie i uniknięcie hiperglikemii, zmęczenia wątroby i uczucia ciężkości żołądka.

Ponadto dzięki obecności flawonoidów fasola biała charakteryzuje się również właściwościami drenującymi i moczopędnymi. Dlatego wskazane jest, aby poprawić przepływ moczu i promować dobre samopoczucie kobiet i mężczyzn.

Drzewo oliwne - suchy ektrakt 40% oleuropeiny


Stosowane od czasów starożytnych w kulinariach drzewo oliwne, czyli Olea europaea L., ujawniło również niesamowite właściwości w sektorze nutraceutycznym i fitoterapeutycznym. W szczególności fitozwiązek obecny w liściach i niedojrzałych oliwkach, oleuropeina, był przedmiotem wielu badań. Wykazano, że oleuropeina jest korzystna w przypadku różnych chorób, takich jak zespół metaboliczny i cukrzyca typu II, choroby sercowo-naczyniowe, choroby neurodegeneracyjne i stłuszczenie wątroby (NASH).
W szczególności oleuropeina działa na zespół metaboliczny poprzez hamowanie odkładania się amyloidu w komórkach β trzustki, spowalniając w ten sposób ewolucję stanu przedcukrzycowego. Ponadto chroni te komórki przed działaniem cytotoksycznych cytokin i stresem oksydacyjnym. Ten związek z oliwek hamuje również enzym alfa-amylazy i stymuluje jelitowe wchłanianie cukrów.

Berberys - suchy ekstrakt 98%


Berberyna jest alkaloidem roślinnym, który jest ekstrahowany z korzeni, kory i kłączy roślin należących do rodziny Berberidaceae, w szczególności z Berberis aristata. Roślinie tej przypisuje się właściwości przeciwutleniające, obniżające poziom lipidów, przeciwnadciśnieniowe i wazoprotekcyjne. W rzeczywistości jest znana ze zmniejszania ryzyka sercowo-naczyniowego na kilku frontach: obniżania poziomu ujemnego cholesterolu (HDL) i promowania odpowiedniego poziomu glukozy we krwi.
Jeśli chodzi o cholesterol, mechanizm działania berberyny dotyczy receptora dla LDL, który zwiększa swoją ekspresję za pomocą postreceptorowego mechanizmu stabilizacji mRNA. Zwiększona ekspresja receptorów LDL faktycznie zwiększa wychwyt krążącego LDL, który w ten sposób może zostać usunięty z krążenia. Z kolei osobom cierpiącym na cukrzycę typu II berberyna jest przydatna, ponieważ obniża poziom glukozy we krwi, kontrolując w ten sposób poposiłkowy szczyt glikemiczny i zmniejszając wchłanianie węglowodanów.

Gurmar Gymnema Sylvestre 25% kwas gymnemowy


Pochodząca z Indii i Afryki Środkowej Gymnema sylvestre jest również nazywana „Gur-Mar”, co dosłownie oznacza „niszczyciel cukru”. W rzeczywistości roślina ta jest znana od czasów starożytnych jako potężny naturalny środek przeciwko cukrzycy. W szczególności liście i ekstrakty z tej rośliny mają właściwości hipoglikemiczne, które mogą obniżać poziom cukru we krwi. Gymnema działa poprzez dwa różne mechanizmy działania: z jednej strony działa w jelitach poprzez blokowanie receptorów glukozy; z drugiej strony wzmaga działanie komórek β wysepek Langheransa poprzez stymulację produkcji insuliny i normalizację poziomu cukru we krwi.
Dzięki swoim właściwościom terapeutycznym jest dziś bardzo chętnie stosowany w preparatach wspomagających odchudzanie, kontrolujących masę ciała oraz zmniejszających wchłanianie węglowodanów.

Imbir - suchy ekstrakt 5%


Znany ze swojego orientalnego pochodzenia imbir (lub Zingiber officinale) to roślina zielna ceniona zarówno za nadawanie smaku potrawom, jak i za właściwości trawienne i przeciwzapalne. W dziedzinie fitoterapii faktycznie imbir jest stosowany w celu ułatwienia procesu trawienia, pobudzenia perystaltyki jelit i przywrócenia równowagi flory jelitowej. Poprawiając trawienie węglowodanów i białek, zmniejsza również uczucie głodu.
Dzięki swojemu głównemu składnikowi, gingerolowi, imbir jest doskonałym sprzymierzeńcem w odchudzaniu i utrzymaniu idealnej wagi ciała. Ten związek chemiczny sprzyja bowiem podniesieniu temperatury ciała poprzez natychmiastową stymulację przyspieszenia metabolizmu.

Pikolinian chromu


Obecny w naszym organizmie w niewielkich ilościach chrom jest bardzo powszechnym mikroelementem w leczeniu cukrzycy, ponieważ zwiększa wrażliwość na insulinę i kontroluje poziom glikemii we krwi. Oprócz poprawy poziomu glukozy podczas postu, chrom wydaje się również zmniejszać stężenie złego cholesterolu we krwi. Co więcej, może przydać się również osobom regularnie uprawiającym sport, ponieważ poprawi skład ciała, sprzyjając wzrostowi mięśni kosztem masy tłuszczowej.

Ekstrakt z Pieprzu Czarnego - 95% piperyny

Pochodzący z Indii pieprz czarny należący do rodziny pieprzowatych (Piperaceae) to przyprawa o udowodnionych właściwościach pobudzających i trawiennych. Piperyna, alkaloid zawarty w czarnym pieprzu, jest w stanie stymulować proces trawienia i promować szybkość wchłaniania przyjmowanych składników odżywczych. Kolejną korzyścią związaną z czarnym pieprzem jest termogeneza, czyli zdolność do stymulacji temperatury ciała do momentu przyspieszenia metabolizmu. Z tego powodu polecany jest w dietach odchudzających oraz przy otyłości.

Składniki:

Ingredients (wersja oryginalna): White bean (Phaseolus vulgaris L. Fructus) dry extract with activity> 8000 U / g, Olive leaves (Olea europea L. Folium) dry extract titrated at 40% in Oleuropein, Berberis (Berberis aristata DC., Cortex) dry extract titrated at 97% in berberine, Gymnema silvestre (Gymnema sylvestre (Retz) R.Br. Folium) dry extract titrated 25% in gymnemic acid, ginger (Zingiber officinale Rosc.Rhizoma) dry extract titrated 5% in gingerols, black pepper (Piper nigrum L. Fructus) dry extract titrated at 95% in piperine, chromium picolinate, sorbitol, cellulose, Talc (magnesium phyllosilicate), Cutin, Magnesium salts of fatty acids.

(Tabela) Ilości dla maksymalnej zalecanej dziennej porcji (2 tabletki)

Dawkowanie:

Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie, popijając dużą ilością wody, najlepiej co najmniej 30 minut przed posiłkiem. Przeczytaj uważnie ostrzeżenia.

Ostrzeżenia
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy nie są przeznaczone jako substytut zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Dodatkowe informacje:

Oleuropeina i stłuszczenie wątroby (NASH)
Niealkoholowe stłuszczeniowe zapalenie wątroby, zwane także NASH, jest schorzeniem wątroby charakteryzującym się procesami zapalnymi, bliznowaceniem i obumieraniem tkanek. Jest to choroba związana z nadmierną obecnością tłuszczu w wątrobie, a nie ze spożywaniem alkoholu. Wykazano, że oleuropeina, fitoskładnik drzewa oliwnego, zmniejsza negatywne skutki NASH, ponieważ ma działanie przeciwutleniające w hepatocytach. Ponadto poprawia wrażliwość insulinową w wątrobie oraz stymuluje autofagię (mechanizm cytoprotekcyjny hepatocytów).

Berberys i właściwości, których nie znasz
Zdecydowaliśmy się na włączenie suchego ekstraktu Berberysa do preparatu Vitaminity Carb Blocker ze względu na jego właściwości obniżające poziom lipidów. Nie jest to jednak jedyna jego funkcja. W rzeczywistości berberyna jest również znana ze swojego korzystnego działania w kontrolowaniu poziomu złego cholesterolu we krwi iz tego powodu włączyliśmy ją do kompleksu Vitaminity HDL / LDL Cholesterol Balancer Complex. Pełni również ważne działanie na układ metaboliczny i układ sercowo-naczyniowy, dwa układy silnie obciążone podczas wysokich wyników sportowych: dlatego dodaliśmy również berberynę do linii suplementów do nurkowania swobodnego Aqua przeznaczonej do nurkowania swobodnego.

Opinie

Napisz recenzję

Vitaminity Carb Blocker Zmniejsza Uczucie Głodu i Wchłanianie Weglowodanów Suplement 60tabl

Vitaminity Carb Blocker Zmniejsza Uczucie Głodu i Wchłanianie Weglowodanów Suplement 60tabl

 • Suplement diety na bazie suchego ekstraktu z fasoli, oliwek, berberysu i innych synergistycznie działających elementów wspomagających kontrolę poposiłkowego szczytu glikemicznego.
 • Zmniejsza wchłanianie węglowodanów i uczucie głodu
 • Wspomaga kontrolę masy ciała

Napisz recenzję

lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com