Obniżka! Moroocan Argan Oil 100ml - Olejek Arganowy Serum Zobacz większe

Marokański Olejek Arganowy SERUM 100ml arganmidas

serum_olejek_marokański

Nowy

Arganmidas Moroocan Oil - Marokański Olejek Arganowy 100ml SKONCENTROWANE SERUM. Przeznaczony szczególnie do suchych, zniszczonych włosów oraz pielęgnacji włosów normalnych a także skóry całego ciała. UWIELBIANY przez klientów. BArdzo wydajny i skuteczny. HIT

Więcej szczegółów

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

39,99 zł

-11,00 zł

50,99 zł

Więcej informacji

Dla Kogo ?

Przeznaczony szczególnie do suchych, zniszczonych włosów oraz pielęgnacji włosów normalnych a także skóry.

Olejek Arganowy Arganmidas:

  • daje efekt natychmiastowy: gładkich,jedwabistych,elastycznych,odżywionych włosów.
  • OLEJEK ARGANOWY - to światowy Hit.

Olejek Arganowy w Usa i Europie bije rekordy popularności, używają go: gwiazdy kina i tv. Daje fenomenalny efekt twoim włosom. Arganmidas Moroocan Oil to olejek arganowy z Maroka (FAKTY: prawdziwy olejek arganowy produkuje się w Maroku, gdyż tylko w tym kraju rosną drzewa dające nasiona do jego produkcji)

Pojemność: 100ml

tak wygląda drzewo arganowe

Magiczna moc olejku.

Odkryj niesamowite wręcz magiczne efekty Olejku Arganowego Arganmidas na twoich włosach.

Od wielu wieków kobiety z Maroka skutecznie walczyły ze skutkami starzenia się włosów i gorącym klimatem używając specjalnego olejku z drzewa arganowego, drzewa te rosną na pustyni w południowo-zachodniej części Maroka w bardzo wymagających i surowych warunkach.

Olejek Arganowy stosowany jest bardzo efektywnie przez Mężczyzn - wspaniale poprawia wygląd i jakość włosów. Olejek sam wchłania się we włosy i tworzy naturalną barierę ochronną dla szkodliwego wpływu czynników zewnętrznych. Najważniejsze jest również to że działa od pierwszej aplikacji.

Niesamowita mieszanka naturalnego olejku z drzewa arganowego jest bogata:

  •   W witaminy i naturalne składniki, które wzmacniają włosy, w tym w witaminę F (omega 6), witaminę A poprawiającą elastyczność, witaminę E chroniącą przed wolnymi rodnikami i fenolami, które chronią włosy przed „stresorami” środowiska, pracują nad odbudową struktury komórek i przywracają im połysk.

Aplikacja

Nałóż odrobinę najlepiej na wilgotne ewentualnie suche włosy, pozostaw do wyschnięcia a poczujesz jak twoje włosy natychmiast staną się jedwabiste i gładkie. Olejku nie należy zmywać, naturalnie wchłonie się we włosy i będzie je chronił.

Olejek Arganowy - ma ogromne poparcie w środowisku czołowych gwiazd filmu, telewizji oraz sławnych stylistów, którzy szukają najlepszych produktów dla swoich klientów.

Jeżeli poszukujesz „Oazy” dla swoich suchych, zniszczonych włosów Olejek Arganowy Arganmidas jest twoim przeznaczeniem zaufaj jego sprawdzonej skuteczności !

Olej Arganowy – produkowany jest z ziaren drzewa arganowego rosnącego w Maroku. Olej arganowy ceniony jest za swoje odżywcze, kosmetyczne i lecznicze właściwości. Drzewo arganowe to reliktowy gatunek z ery trzeciorzędu, jest bardzo dobrze przystosowane do suszy i trudnych warunków środowiskowych południowo-zachodniego Maroka.

Drzewa Arganowe rosną dziko w glebie półpustynnej, posiadają głębokie system korzeniowe pomagające chronić je przed erozją gleby i północnego wpływu pustyni Sahara.

Sposób wytwarzania olejku.

Kliknij w poniższy obrazek, by zobaczyć film w jaki sposób produkuje się Olejek Arganowy w Maroku.

Rezerwat biosfery drzewa arganowego obejmuje rozległą równinę zajmującą ponad 2,560,000 ha, graniczy z górami Atlas Wysoki i Mały Atlas a na zachodzie z Oceanem Atlantyckim.

RZADKOŚĆ WYSTĘPOWANIA

Olej arganowy jest jednym z najrzadziej występujących olejów na świecie ze względu na małe i bardzo specyficzne  obszary uprawne.

WYDAJNOŚĆ

Opakowanie Olejku Moroccan Argan Oil Arganmidas wystarcza na bardzo długi okres użytkowania w zależności od ilości włosów (około 6 do 12m-cy)

Opinie

Oceń 
2017-07-11

najlepsze olejki arganowe

bardzo dobra jakosc a nie jakies rozcienczane

Oceń 
2017-07-10

Olejki arganowe

Najlepsza jakosc. Uzywam produktow z calej serii Arganmidas

Oceń 
2016-06-05

Olejek Arganowy Arganmidas

Bardzo dobra jakoć i gęstosc olejku arganowego , uzywam z innymi produktami z tej serii. Bardzo ladnie poprawily wyglad i stan moich wlosow

Oceń 
2015-12-07

Najlepszy Olejek Arganowy

Najlepszy olejek pod słońcem

Oceń 
2015-12-04

Fenomenalny

Znakomita jakość olejku arganowego w połączeniu z innymi ważnymi składnikami. Natychmiastowy efekt WOW. Uzywam do włosów i skóry

Napisz swoją opinię !

Napisz recenzję

Marokański Olejek Arganowy SERUM 100ml arganmidas

Marokański Olejek Arganowy SERUM 100ml arganmidas

Arganmidas Moroocan Oil - Marokański Olejek Arganowy 100ml SKONCENTROWANE SERUM. Przeznaczony szczególnie do suchych, zniszczonych włosów oraz pielęgnacji włosów normalnych a także skóry całego ciała. UWIELBIANY przez klientów. BArdzo wydajny i skuteczny. HIT

Napisz recenzję

lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com
lucianohair.pl Reviews with ekomi-pl.com